Rozwązania dla zrównoważonego rozwoju w turystyce
Sustainable business solutions in tourism

 
mast graphic

Languages: English

strona główna

nasze metody pracy

najnowsze projekty

nasz zespół

mapa serwisu

Dodaj nas do swoich ulubionych

Dunira Strategy jest czołową firmą konsultingową, promującą i szkolącą w zakresie zrównoważonego rozwoju i zarządzania turystyką przyjazną środowisku. Dunira Strategy dostarcza zrównoważone rozwiązania w biznesie oraz ułatwia trwałą komunikację pomiędzy zainteresowanymi stronami. Firma ma szerokie doświadczenie międzynarodowe w szczególności w zakresie stwarzania korzystnych warunków dla powstawania zrównoważonych rozwiązań przez rozwój turystyki. Nasze atuty to umiejętność rozwoju i stosowania praktycznych instrumentów promujących turystykę przyjazną środowisku.

Obecne działania koncentrują się na opracowaniu kilku strategicznych planów w turystyce, w tym między innymi zaprojektowanie pamiątkowego szlaku turystycznego, przeprowadzenie badań na temat inicjatywy rozwoju uzdrowisk i wiejskich centrów edukacyjnych oraz profesjonalne szkolenia w zakresie ekoturystyki. Pozostałe projekty obejmują zarządzanie, międzynarodowy marketing, społeczną odpowiedzialność w biznesie (CSR), badanie rynku, opracowanie strategii promocji uczestnictwa społeczności lokalnych w zarządzaniu turystyką oraz plany rozwoju rynku turystycznego w Azji, Afryce i Europie. Miejsca w których działamy obejmują Litwę, Rosję, Ukrainę, Słowację i Polskę.

Główne usługi

Analiza strategiczna
Doradztwo w zakresie organizowania wycieczek
Rozwój turystyki
Szkolenia i wdrażanie
Badania naukowe

 

 


View Dunira Strategy - Our Projects on a larger map

DS - Aktualności

Przedsiębiorstwo Dunira Strategy opracowało strategię ‘tourism cluster’ (koncepcja klastrów turystycznych czyli partnerstwo i współpraca pomiędzy firmami turystycznymi i stronami zainteresowanymi) w szczególności dla nowo pojawiających się miejsc wyjazdów turystycznych. Przedstawiając powyższą koncepcję na konferencji w Bielsku-Białej i Olsztynie oraz współpracując z wieloma partnerami, Dunira Strategy poszukuje możliwości rozwoju strategii w wielu ośrodkach w Polsce, w tym między innymi na Podkarpaciu.

Dyrektor naczelny firmy Dunira, Benjamin Carey zastosował koncepcję ‘tourism cluster’ w Polsce opracowując plan rozwoju turystyki dla miasta Lidzbark Warmiński. Projekt ten obejmował renowację i modernizację części budynku zamkowego oraz integrację lokalnych zasobów.

Aktualności Turystyczne

TTG Polska

Green Apple Environment Award Winner 2013

Dunira Strategy, 33 West Preston Street, Edynburg EH8 9PY, Szkocja, UK | Tel: +44 (0) 845 370 8076 | Fax: +44 (0) 845 370 8188
EMail: info@dunira.com | © Dunira Strategy 2013